2014 Akrep Burcu Aşk Falı

2014 Akrep Burcu Aşk Falı

scorpion

Mükemmelliyet İçin İyi Ticaret

Sorumlu Satürn neredeyse tüm yıl burcunuzda ve kişiliğinizin 1. evinde olacak. Çift olarak çalıştığınız her şeyde kendinizi daha fazla ciddiye almanız bekleniyor. Dezavantajı, başkalarına olumsuz engeller koymak ve kendi kendinize daha sert olmanız olabilir. Fakat bu, size daha fazla güven katacak, disiplinle saygı kazandıracak ve kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir bağlantı oluşturacaktır. Eğer bir ilişkiniz varsa, umut vermeyen bir birliktelikle hesaplaşmak iyi bir fikir değil. Daha fazla heyecan duymak için bazı konforlarınızdan ve tutkularınızdan vazgeçmeniz riskli olduğu kadar denemeye değerdir.

Yeni Bir Yıl, Yeni Bir Bölüm 

Uysal Boğa’ da ki Güneş Tutulması, 28 Nisan’ da partnerlerinizin 7. evinde görülüyor. Sizi sıkıcı bir bireyle çıkmaza sokacak veya size meydan okuyarak yeni birisiyle tanışmanız için büyük bir şans doğuracak. Olayları akışına bırakarak büyümeyi öğrenmek büyük bir Akrep temasıdır ve geçerli bir hesaplaşma olmadan sizi ödüllendirir.

23 Ekim’ de, Akrep’ te Güneş Tutulması aynı derecede önemli bir dönemdir. Çünkü hayatınızdaki ilişkilerin seyrini değiştirebilir. Aşk Venüs’ ü yeni insanları cezbetmek için Güneş ve Ay’ a katılır, değerleri ve başkalarının beklentilerini sorgulamaya istekli olabilirsiniz.

Mutlulukla, bağışlayıcı Neptün’ ün ahenkli üçgen formları size olanları unutmanızda kolaylık olması için bağdaş oluşturur. Kendinize biraz daha merhametli olun ve romantikliğinizi ve yaratıcılığınızı daha çok geliştirin. Kim olduğunuz ve ne yaptığınız ile ilgili olan ilhamınızı bulun. Bu ilişkinize heyecan getirecektir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı