2014 Aşk Falı

2014aşk

Özgürlük ve Adalet

Yeni yılda aşk konusunda ciddi dalgalanmalar gerçekleşecek. Oğlaktan sorumlu aşk gezegeni Venüs, pratik sebeblerde de duygusal olanlar kadar önemlidir. Bu özellikle hassas yada romantik olmayabilir ancak bize mantıklı kararlar verebilmemiz için hassasiyeti biraz azaltmanız gerektiğini gösterir.

Aşk gezegeni Venüs’ ün gerici hareketi 31 Ocak’ ta sonlanacak ve böylece daha zevkli ortaklıklara ilerleyeceksiniz. Ancak, Aralık ayı sonunda Venüs’ ün gerici hareketinin etkisiyle eski partnerinizle 4 Mart’ a kadar ilginiz olabilir. Bu dönem boyunca geçmişten insanların etkisi veya yeni biriyle ikinci kez tanışma şansınız olabilir.

15 Nisan, ilişkilerinizle ilgili bir başka önemli zaman dilimidir. Bir veya iki hafta kadar sürebilir.

Uzlaşmacı Terazi’ de Dolunay, bağımsız Koç’ ta ki Güneş’ e karşı çıkıyor. Bu da kişisel konuları yeniden değerlendirmenizi tetikleyecek. Bu olay aynı zamanda bir Ay Tutulması olup adaletli bir endişe yaratacaktır. Eğer geri adım atmazsanız bir çeşit geçerli uzlaşma tavsiye edebiliriz.

Gelecek Planı

Bekarlar ve aşk arayışındakiler için, gelecekteki birlikteliklerde eşitlik ihtiyacının farkına varma zamanıdır.  Bu kişiler, kendi arzularını saklarken veya inkar ederken karşısındakini yatıştıran kişiler olup hayatlarına daha çok denge getirmek amacıyla değişime daha olgunlukla yaklaşırlar.

8 Ekim’ de, Ay Tutulması’ nın başka bir etkisi de Koç’ ta ki ay ile Terazi’ de ki Güneş’ in karşılaşmasıdır. Bu 15 Nisan’ da ki olaya göre daha fazla etkilidir. Çünkü kışkırtıcı Plüto 90 derece uzaklıktayken huzursuz, pervasız ve radikal olan Uranüs, Ay’ a katılmıştır. Bunu geçici potansiyellikte dönüştürme etkileri vardır. Bu da eski sosyal alışkanlıklarınıza bağlı kalmak yerine daha heyecanlı bir geleceği hedeflemenize yardımcı olacaktır.

Şans tanımak isteyenler için ödüller özgürlük, heyecan ve uyarımdır, ama belirsizlik ve dengesizlik sabit kalanlar için daha güçlü büyüme gösterebilir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı