2014 Aslan Burcu Aşk Falı

2014 Aslan Burcu Aşk Falı

Leo zodiac sign as a beautiful girl

Altın İçin Git

Romantizm yolunda son zamanlarda biraz engeller çıkmışsa, bu yıl bunu düzeltebileceğiniz büyük bir takas işi var. Dev Jupiter, Aslan’ a ve kişiliğinizin 1. evine kişisel yaşamınızı yükseltmek için 16 Temmuz’ da geliyor, uzun bir yol gidebilirsiniz. Güven ve karizma ile sizi daha çekici bir partner yapmak için yükseltecektir.

Eğer bu gücü hemen hissetmezseniz, Güneş, 22 Temmuz’ da Aslan’a hızlıca gelip, şanslı Jüpiter’ de iki gün sonra buna katıldığında bu his yönetici gezegeniniz tarafından güçlendirilecek. Elbette, nedensiz yere çılgınca hevesli ve iyimser hale girebilirsiniz fakat yüksekleri hedeflemek az ile yetinmekten daha iyidir.

Işıkları Üzerinde Topluyorsun

12 Ağustos’ ta Aşk Venüs’ü Aslan’ a katıldığında başkalarına daha da çekici geleceksiniz, çok sıcak olsa bile tutkunun yangınlarını yakacaksınız. Artık hissettiklerinizi geri planda  tutmanız pek mümkün değil. Duyarlı insanları büyük ölçüde yenebilirsiniz. Kalbinizden geldiği sürece güçlü olmanın kayıptan çok kazancı olur.

Jüpiter geçişinin en önemli yanlarından biri kendi kendinize gururlu olmanızla ilgilidir. Elbette, bazı kusurlarınız yada hatalarınız olabilir ( kimin yok ki) ve geçmişte bazı ilişkilerinizde sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz, fakat 2014′ ün ikinci yarısında bir ortak olarak değeriniz hakkında herhangi bir şüphenizin üstesinden gelmek için harikalar yaratabilirsiniz.

Gerçi hiç bitmeyecek bir şey risk almaktan korkan birisiyle uğraşmaktır. Aşkın sevinçlerini tamamen tecrübe etmek riskli olabilir ve eğer karşınızdaki bu riski alamayacaksa, aradığınız arkadaşlığı başka yerlere bakarak düşünebilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı