2014 Balık Burcu Aşk Falı

2014 Balık Burcu Aşk Falı

pisces

İkinci Şans

Düşüncelerinizi değiştirmek bir ayrıcalıktır. Bu muhtemelen zihinsel Merkür’ ün gerici hareketiyle 6- 28 Şubat arasında bir süreci kapsayacaktır. Bu değişiklik kişiliğinizin 1. evinde başlayacak ve mahremiyetinizin 12. evinde son bulacaktır. Ve bir ilişkiden geri adım atmanız gerektiğinin net bir resmini önünüze serecektir.

Bu sizin dışınızdaki insanların hakkında değil sadece sizin hakkınızdadır. Geçmişte birini memnun etmek için çok fazla fedakarlıkta bulunup, kendi arzularınızı görmezden geldiniz mi? Yeniden değerlendirme dönemi boyunca birisine verilen bir vaatin yada sözün derinleşmesini önlemek akıllıca olur.

Bir süre için sosyal çizginizde kalmak zorunda olsanız bile, 5 Nisan’ da çekici Venüs, Balık burcuna girdiği zaman yelkeninizde rüzgarınız bol olabilir. 4 hafta burcunuzda kaldığı sürede sizi daha çok olumlu biri yapacak ve daha çekici hissetmenizi sağlayacak. Böylece etrafınızda daha çekici bir hale geleceksiniz.

Yanlışlarınızı Düzeltin

Romantik konularda sorunları çözmek için mükemmel bir zaman aralığı var. 29 Mayıs’ ta Merkür, yardımsever Yengeç’ e ve aşkınızın 5. evine girecek, hassas hislerinize bağlantı kurmak için yeteneklerinizi arttıracak. Genel haftalarda haritanızın bu bölümünün fermuarını çekmek yerine, mesajcı gezegenin geçişi 31 Temmuz’ a kadar uzatıldı.

Bunun nedeni Merkür’ ün 7 Haziran’ da geriye doğru dönmesidir. Eski duygularınızı körüklenecek ve bu atılım Temmuz’ da ileri vitesten geri vitese atana kadar devam edecek. Bu, hala başkalarından daha fazla hassasiyete ihtiyacınız olduğunu göstermek için, yaratıcı ve zevk peşinde hayalperest olabileceğiniz bir zaman olacaktır.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı