2014 Başak Burcu Aşk Falı

2014 Başak Burcu Aşk Falı

Virgo zodiac sign as a beautiful girl

Hislerdeki Faktörler

Bazı şeylere bağlı kalsanız da keskin zekanız genellikle doğru kararlar almanıza yardım eder. Ama konu kalp ilişkilerine gelince herkes gibi heyecanlarınız sizi etkileyebilir. Zeki yönetici gezegeniniz Merkür geriye doğru gittiğinde, duygularınıza saygı duymak için ihtiyacınız olan şey özellikle 6- 28 Şubat aralığında önemlidir.

Merkür’ ün geriye çekildiği döngünün oldukça önemli olmasını sağlayan şey, hayalperest Balık’ la başlaması ve ortaklarınızın 7. evidir. Bu, ilişkilerin zor olabilirliği hakkında kafayı toparladığınız karışık bir dönem olabilir. Düzgün düşünmek önemlidir ama kalbinizin yerine aklınızın şovu yönetmesine izin vermeyin.

Gurur Düşmeden Önce Gelir

Şimdiki anlaşmalarınızla mutlu değilseniz, kendi kendinize konuşarak duygularınızın üstesinden gelemezsiniz. İhtiyaç duyduğunuz şeylerin nedenini göz ardı edemezsiniz. Aklınıza gelenleri değiştirmek için önünüze çıkan gururunuza izin vermeyin.

Bir başka önemli dönem 26 Ekim’ den 4 Aralık’ a kadardır. Bu dönemde iddialı Mars hırslı Oğlak’ ta ve romantizminizin 5. evindedir. Bu, kimi yada neyi önemsiyorsanız onun peşinden gitmek için mükemmel bir zamandır. Eğlenmenin değişik şekillerini denemek ve sosyal hayatınızı daha fazla kontrol edebilmek için hazır olabilirsiniz.

İlginç bir biçimde, 2014, Oğlak’ ta geriye doğru giden çekici Venüs ile başlar. Bu sebeble kendinizi geçmişten birisini özlemiş biçimde bulabilirsiniz. Eğer aşk hakkında etrafınıza çit örmüşseniz 31 Ocak’ ta Venüs, önünüze bakabilmeniz için daha kararlı bir ruh halinde olmanızı sağlayabilir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bize Ulaşın

Yorumlarınız bizim için önemli lütfen paylaşın....

Sending

© 2014 Fal-Falcı

Tüm Hakları saklıdır.