2014 Boğa Burcu Aşk Falı

2014 Boğa Burcu Aşk Falı

Taurus zodiac sign as a beautiful girl

Büyük Uğraşlar Büyük Ödüllere Denktir

Arzuladığınız konfor kesinlikle anlaşılabilir. Eğer ilişkilerinizle biraz daha uğraşmaya istekli olmazsanız sarsılmanız söz konusu. Saturn ‘ ün yıl boyunca etkisinin şüpheci akrepte ve sizin ortaklarınızın yedinci evinde olması sizi inatçı insanlara yada kendinizle şüpheye düşmeye karşı itebilir.

Oysa bu zahmetli gezegenin güzelliği, birisini etkilemek için ihtiyacınız olan şeyleri görmenizi veya mevcut durumunuzdaki romantizm canlılığını görmenizi sağlar.  Sabit durmak sizin arayışlarınızdaki tatmini vermez, fakat başkalarını dikkatlice dinlemek ve isteklerinizi dürüstçe ifade etmek daha pozitif sonuçlar üretebilir.

Çekici, yönetici gezegeniniz Venüs 2014′ te terse dönüyor ve sizi bitmemiş kişisel işlerle meşgul ediyor. Fakat 31 ocak’ ta tekrar öne geçecek ve yavaş yavaş mutlu bir gelecek için hız kazanacak.

Kendinizi Düzeltin 

Güneş tutulması  28 Nisan’ da Boğa’ da yılda bir kilit noktası oluşturur. Bu size imajınızı yeniden şekillendirmenizde yardımcı olacaktır. Kendinizle barışık olsanız bile biraz olsun kendinizde değişiklik yapmayı düşünmeye değer. Tartışma konuları, huzursuzluğunuzu karıştırıp ilişkinizi sallantıya sokabilir. Buradaki mesaj elinizdeki varlıkların arttırılması için derinlere inmek ve sizi geriye atan alışkanlıkları bırakmaktır.

Venüs 28 Mayıs’ ta alanınıza girecek ve başkalarına çekici geldiğiniz süre boyunca sizin için daha cazip bir hafta başlayacak. 23 Ekim’ de seksi bir akrep size tutkuyu getirmek için partnerlerinizin 7. evinde güneş tutulması oluşturuyor. Ancak bununla beraber karmaşık insanları da size getirecek.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı