2014 İkizler Burcu Aşk Falı

2014 İkizler Burcu Aşk Falı

Gemini zodiac sign as a two beautiful girls

Önce Çalış Sonra Oyna

Sorumlu Oğlak’ taki aşk Venüs’ ü ve samimiyetinizin 5. evi ile, 5 Mart’ a kadar aşk hayatınız bu yıl ciddiyete binecek. Zor bir kişiyle ilgili olabilirsiniz fakat önemli olan sizin net ve olabildiğince vicdanlı olabilmenizdir. Beraberliğinizin sert gerçeklerle yüzleşmesi mutlaka ne kolay ne de romantik olacaktır. Uzun süreli anlaşmalarla güveniniz beslenebilir.

Eğer daha fazla eğlenecek ve sonrasında yuva kuracaksanız 5 Mart’a kadar beklemeniz ve ondan sonra bu işe başlamanız sizin için en hayırlısı olacaktır. Çünkü dikkatsizliğinizin doğurduğu sonuçlar bundan sonra daha fazla olacaktır. Sevgili İkizler, sabır sadece bir erdem değildir. Sorunları önlemeniz için size gereklidir. Aslında romantizminizin 5. evinde Ay Tutulması, 13 Nisan’ da mevcut durumunuza daha fazla yatırım yapmayı seçecek ve yeni bir durumu dikkate aldığınız zaman, aşkın yolunda bir ayrılığı temsil edecektir.

Açık Fikirli Olun

Gezegeniniz Merkür, 7 Haziran’ dan 1 Temmuz’ a kadar geriye doğru gittiğinde, konuları yorumlamak için bir adım geride durun ve onlar hakkında tekrar mantıklı düşünün. Daha sonra Merkür, kişiliğinizin 1. evinde, yeni bir bakış açısı ve partnerlerinize yaklaşmayı sağlamak için tekrar öne çıkacak.

Yıl içerisinde Merkür 27 Kasım’ da partnerinizin 7. evine, 16 Aralık’ ta da samimiyetinizin 8. evine girdiği zaman, başkalarıyla etkileşimlerde geç kalınmış olacak. Gerçi söyleyecek çok şeyiniz olabilir, başkalarını dikkatlice dinlemek uyumlu bağlantılarınızın anahtarı olabilir. Duyduğunuz herşeye katılmanız gerekmez, fakat nedeniyle cevap vermeniz ve umut etmeniz daha iyi sonuçlar üretecektir. Sevdiğiniz birini tartışmaların içine çekebilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı