2014 Koç Burcu Aşk Falı

2014 Koç Burcu Aşk Falı

Aries zodiac sign as a beautiful girl

Yükselme ve Parlama

Aralığın sonuna doğru Saturn samimiyetinizin sekizinci evini işgal edene kadar ilişkileriniz daha fazla uğraş gerektirecek. Başkalarının işlerini ayarlamak seni ikinci plandaymış gibi hissettirir, fakat partnerlerine daha fazla dikkatini vermen sonunda seni yerinde tutacaktır. Kendi dünyana çekilmek için biraz zamana ihtiyacın olması, birilerini dinlemeye ihtiyacın olmaması, uyum sağlaman veya uzlaşman anlaşılır bir durum.

16 Temmuz’ a kadar duyarlı Yengeç’ teki cömert Jupiter’ in varlığı ve manevi yaşamınızın dördüncü evi sonlanacaktır. Bilinçsiz olayların açığa çıkması ilişkilerinizden aldıklarınız için kapasitenizi sınırlayabilir. Buna rağmen, 2 Mayıs’ ta aşk Venüs’ ü burcunuza girecek ve sizin için değişken bir dönem başlayacak. Özellikle yeni projeler hakkında heyecanlı olduğunuz zamanlarda yada stilinizi değiştirdiğinizde insanlar sizi daha çekici bulacak. İlerideki kişisel fırsatlarınızda büyük dalgalanmalar olduğu halde bu hızlı geçiş 28 Mayıs’ ta sona erecek.

Aşk İksirinin Ateşli Dozu 

16 Temmuz’ da Jüpiter Aslan’ a doğru ve romantizmin sekizinci evine atılımda bulanacak. Bir yıl boyunca kendinize güveniniz ve yaratıcılığınız arttıracaksınız. Macera duygunuz sizi risk almaya teşvik ettikçe dikkat çekmeniz kolaylaşacak. Cömertliğinize takdir kazanmanız için mükemmel bir zaman, kendinizi serbest bırakın ve karşılığında daha fazlasını alın.

25 Temmuz’ da tutkulu gezegen Mars çarpıcı Akrep’ e ve samimiyetinizin sekizinci evine gelecek, güçlü duygular içerisine altı haftalık bir geçiş başlayacak. Bu ilişkilerinizi aşırı derecede zorlayabilir ve sizi hapse zorlayabilir. Ana sorunu düzeltmeye çalışın veya yeni bir çıkış yolu bulmaya başlayın.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı