2014 Kova Burcu Aşk Falı

aquarium

Aşk İçin Kumar Oynamak

Yılın erken zamanlarında çok tatlı anılarınız olabilir. Çünkü sevimli Venüs, 5 Mart’ tan 5 Nisan’ a kadar burcunuzda olacak. Fakat ilişkinizde daha da bir büyük potansiyel var ki bu, 16 Temmuz’ da kapınızı çalacak.  Astrolojinin iyi talihin geleneksel gezegeni, optimistik Jüpiter, 6 yıldır altta durma eylemini sona erdiriyor ve diğerlerinin 7. evinize giriyor. Bu uygun bağlantılar için olağanüstü periyod olabilir.

Takip eden 12 ay boyunca, yeni insanlara daha çekici olacak ve seni bilenlere de daha ilginç olmaya başlayacaksın. Daha fazla cesaret, yaratıcılık ve güvene sahip olacaksın. Eğer bir ilişkinizi varsa beklentilerinizi yükseltmenizin, olumlu duygularınızı paylaşmakta çabalarınızı arttırmanızın ve daha fazla eğlenmenizin zamanıdır.  Aşka denemeye devam ettiğiniz bir macera gibi bakmak ve keşfetmek, onu güvenli olarak tutmaya çalışmaktan çok daha faydalı olacaktır.

İnanç İçin Bir Atılım Yap

Çeşitli yollarla duygularınızı ifade etmekten korkmayın. 16 Temmuz itibariyle daha da duygusal bir dönem olacak. Jüpiter, büyük jestlerin olduğu ve kalbinizi açmanızın faydalı olduğu etkileyici Aslan’ dadır. Mantık elbette yaşamın gerekli bir parçasıdır fakat ilişkiler konusunda çok fazla analitikçi yada hesapçıysanız başkalarına karşı soğuk ve ilgisiz tavrınızı korumuş olursunuz.

Risk almak, hayatınızda tutkuyu korumak ve arttırmak için gereklidir. Güvenli bir şekilde devam etmek sizi kendi köşenizde tutabilir. Eğer kendinizi çekingen hissediyorsanız, agresif Mars 4 Aralık’ ta burcunuza girecek ve heyecan, coşku, enerji ve girişimlerinizde size yardım edecek.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı