2014 Oğlak Burcu Aşk Falı

capricorn

Aşk İçin Uğraşmak

Yılın başlangıcında arzularınızı yeniden gözden geçirmeye itiraz etmeniz olasıdır. Çünkü 2014 burcunuzda aşk gezegeni Venüs’ ün geriye doğru hareketiyle başlar. Bu hareket 31 Ocak’ a kadar son bulacak. Bu sürede hayal kırıklıkları olası bir süre devam edecek fakat kişisel ihtiyaçlarınıza yeni bir bakış açısı kazanmış olacaksınız.

Çekici Venüs, 5 Mart’ a kadar Oğlak’ ta kalacak. Başkalarına daha çekici hale gelmenizde size bol fırsat sunacak. Bunu yapmanın ilk anahtarı kendinizi memnun ederek başlamanızdır. Olumsuz kararlarınızı bir kenara bırakın. Başkalarının sizi olumlu görmesi onları çekebilmenizde mükemmel bir yoldur.

Oğlak’ ta Venüs’ ün bulunmasının en ilginç yanı, aşkı kazanmak için çaba sarfetmenizin gerekmediğidir. Bunun yerine aşkın pencerenizden uçarak size gelmesini beklemelisiniz. Cömert Jüpiter, 16 Temmuz’ a kadar ortaklarınızın 7. evinde olacak. Daha sonra ise on iki ay samimiyetinizin 8. evinde kalacak. Böylece sizi başkalarına daha çekici hale getirecek.

Detaycıysanız Aşk Sizin İçin Bir Bilmece Değil

Başka bir tutkulu döneminiz 26 Ekim’ den 4 Aralık’ a kadar sürmektedir. Bu sürede enerji dolu Mars, burcunuza gelmiş olacaktır. Mars burcunuzdan geçerken fiziğinizin daha düzgün daha alımlı ve daha iyi bir şekil alması için kendinizi kolayca bu uğraşa itebilirsiniz. Daha sonra ise ilişkilerde öncülük etmeniz beklenebilir.

Şevkat olmadan hırs, bir saldırgan gibidir. Başkalarına yaklaşımınızı biraz daha duyarlı hale getirerek yol izlemeniz size daha olumlu bir ışık tutacaktır. Merhametle birlikte arzu ve azim duygusu, ilişkinizi daha yüksek bir kademeye taşımanızda veya yeni birisini kendinize çekebilmenizde mükemmel bir konum meydana getirerek rakipsiz bir kombinasyon oluşturur.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı