2014 Terazi Burcu Aşk Falı

2014 Terazi Burcu Aşk Falı

Libra zodiac sign as a beautiful girl

Sonunda özgürlük

Yeni yılın başlangıcında ilişkiler hakkında neşeli eğiliminiz, şüphelerinizle gölgelenmiş olabilir. 2014 yönetici gezegeniniz ile yuvarlanacak, Venüs ( sevgi, uyum ve zevk ile ilgili gezegen) ise ters yönde hareket edecek. Bu gerici dönem 31 Ocak’ a kadar son bulacak. Bu süre boyunca beraberliklerin yeniden değerlendirilmesi beklenebilir.

Kendi kendinize sert olma konusundaki eğiliminiz veya başka konular hakkında da karamsar olmanız muhtemel. Oysa iyi haber şu ki; Bu, sizin kişisel yaşamınızı daha fazla kontrol edebilmenizi sağlayacak. 5 Mart’ a kadar Venüs’ ün, disiplinli Oğlak’ tan geçmesiyle, sabır ve plan yapmak hayatınızda daha fazla mutluluk oluşturmak için birer anahtar olacaktır.

Başkalarına açık olun

Elbette sizin dünyanızda olan herşeyi yönetemezsiniz, fakat sorumlulukları üstlenebilirsin. Tepkilerinizin sorumluluğunu başkalarını suçlamadan alabilirseniz veya bu hususta kendinizi suçlu hissederseniz, anlaşmalarınızı yerine getirmekte daha iyi olacaksın. İnsanlarla yolun ortasında tanışmak sizin en basit hareketlerinizden biridir. Ancak sizin yapmanız gereken şey başkalarıyla kurallarınızı ve sınırlarınızı, açık hedeflerinizi belirlemektir.

Bu yıl, iki Ay Tutulması’ da doğum haritanızı denk gelmektedir. Bu, öz eleştirinizin 1. evini ve ortaklıklarınızın 7. evini kapsar. Ekliptiğin yükselen noktasında, 15 Nisan’ da ilk Ay Tutulması, görünüşünüzü değiştirmenizi ve başkalarıyla daha az uzlaşmayı düşünmenizi sağlayabilir. İkinci Ay Tutulması ise 8 Ekim’ de, 7. evinize denk gelecek ve patlamaya hazır Uranüs tarafından aşırı derecede yüklenecektir. Belki ani bir cazibe ile tetiklenecek, ayrılma veya büyük bir atılımın farkındalığında, başkalarıyla sınırlarınızdan ve kendi kısıtlamalarınızdan sizi özgür kılacak.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı