2014 Yay Burcu Aşk Falı

2014 Yay Burcu Aşk Falı

sagittarius

Savunmasızlığın Erdemi

2014, geniş yönetici gezegeniniz Jupiter ile samimiyetinizin 8. evinde başlar. Eğer savunmasız tarafınızı göstermek ve başkalarına daha duyarlı olmak istiyorsanız bu yakınlık için şansınızı arttırabilir. Yıldızın burç kuşağından geçmesi 16 Temmuz’ a kadar son bulacak. Yardımsever ve sevimli Yengeç’ teyken güven kazanmak istiyorsanız hassasiyet şart.

İncinmiş veya yardıma muhtaç bir partnerle anlaşmanız olsa bile, şefkatinizi ve nezaketinizi göstermek için ekstra mil gitmek bu çabanızı değerli kılacaktır. Başkalarına verme konusundaki isteklilik kadar cömert olmayı düşünme eğilimindesiniz. Ayrıca bu yılın henüz ilk yarısında insanlara izin vermeniz veya yardım etmeniz gibi konularda yeterince cömert olabilmeniz hususunda zaman zaman destekleneceksin.

Adımlarını İzle

31 Ocak’ ta tetkileyici Plüton ve Jüpiter karşılaştığında ve 26 Şubat’ ta da patlayıcı Uranüs’ ün etkileriyle ilişkilerde aşırıya gitmek mümkün. Huzursuzluk, kızgınlık ve beklenmedik süprizler ilişkinizi baltalıyabilir. Ancak, bunların her ikisi de 20 Nisan’da geri dönecek ve bu bir dostunun bir şeyini açığa çıkaracak veya daha tutkulu birisine açılacaksın.

Alımlı Venüs, ortaklarınızın 7. evini ve samimiyetinizin 8. evini 23 Temmuz’ dan 12 Ağustos’ a kadar işgal edecek, bu özellikle kişisel konularda ilginç bir dönem yaratacak. Mevcut ilişkinizi canlandırmak için zevkin yeni formlarını aramak önemlidir.

Eğer bekarsanız ve birini arıyorsanız, bir flört ve oyuncu yaklaşım ile yeni birisiyle tanışmanız kolay olacaktır. Ayrıca iletişim kurmaya çalışırken çok eğleneceksiniz. Kendinizi bırakmanız stresi azaltacak ve daha çok arzulanan potansiyel bir sevgili yapacaktır.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı