2014 Yengeç Burcu Aşk Falı

2014 Yengeç Burcu Aşk Falı

cancer

Ücret Almak

2014′ ün ilk yarısı kendinize olan güveninizi kazanmanız ve diğer insanlar üzerinde büyük bir etki yapmanız için fırsatlar ile doludur. Geleneksel astrolojinin en şanslı gezegeni dev Jüpiter, 16 Temmuz’ a kadar burcunuzda olacak, sevinç getirecek ve kişiliğinizin 1. evine bilgelik katacak. Muhtemelen cesaretlenmiş hissedeceksiniz ve karakterinize uymayan riskler alıp duygularınızı açığa vuracaksınız ve ilişkilerinizde öncülük edeceksiniz.

Jüpiter, güçlü Plüton’ un karşısında olduğu zaman, 31 Ocak ve 20 Nisan aralığında biraz inişli çıkışlı anlarınız olabilir ve bu sizde aşırı duygular yaratabilir. Benzer olarak 26 Şubat’ ta Jupiter’ in zorlayıcılığı, Uranüs’ ün uçuculuğuyla eşitleniyor ve 20 Nisan’ da huzursuzluk mahmuzlanıyor , bu sürede bahar süprizlerinin olması da muhtemel. Ayrıca bu periyodlarla ilgili iyi haber ise sizi istedikleriniz hakkında daha güçlü bir hisse kaptırması ve başkalarından istemediklerinizi ve sizi geri bırakan eski ilişkilerinizden özgür kılmasıdır.

Farklı Bir Bakış Açısıyla Aşk

İlişkilerinizdeki rolü yeniden tanımlayarak yeni yıla başlamanız muhtemel. Aşk gezegeni Venüs, başkalarının olduğu 7. evinizde 31 Ocak’ a kadar ters yönde gidiyor ve kişisel hayatınızı düzene koymak için ihtiyacınız olan daha fazla çabanın farkında olmanızı sağlıyor.

Hayatınızdaki kişiyle veya yeni birisiyle hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmak, 5 Mart’ tan sonra Venüs haritanızda sizin için başlıca sorun oluşturacak. Daha sonra biraz daha rahat ve fikirlere açık tutumunuz ile samimiyetin ve güvenin daha derin seviyelerini geliştirmek için anahtar olacaktır.

1 Comment
  1. Erickordef 1 ay ago

    wh0cd110193 [url=http://buy-cafergot.gdn/]buy cafergot[/url] [url=http://buyventolin.club/]ventolin[/url] [url=http://elavil.eu/]amitriptyline[/url] [url=http://vardenafil75.top/]cheap vardenafil online[/url] [url=http://amoxicillin-875-mg.gdn/]amoxicillin[/url] [url=http://neurontinonline.link/]neurontin online[/url] [url=http://zoloftgeneric.us/]more bonuses[/url] [url=http://valtrex-generic.science/]valtrex pills[/url] [url=http://buyglucophage.site/]generic for glucophage[/url]

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı