51. Bölge

51. Bölge

area-51-575
  1. Bölge (Area 51)

 

Groom Lake olarak da bilinen, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Nevada çölünde yer alan askeri tesis. Tesise en yakın büyükşehir Las Vegas’tır. 51. Bölge tesislerinde bilim insanlarının UFO’lar ve uzaylılar üzerinde çalıştıkları iddia edilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nin sanayi ve askeri alanda pek çok teknolojik gelişmeyi burada uzaylılarla yaptığı çalışmalara borçlu olduğu uzun yıllardır dile getirilen bir iddiadır.

  1. Bölge tesisleri o kadar gizlilik içerisinde tutulmaktadır ki bölgenin hava sahasına bile giriş yasaktır. Pek çok gizli askeri teknolojinin, yeni uçakların ve silahların burada denendiği iddialar arasındadır. Çok gizli casus uçak Aurora’nın da 51. Bölge’de uzaylılarla yapılan çalışmalar sonucu geliştirildiği söylentisi vardır.

Günümüzde milyonlarca insan evrende yalnız olmadığımıza inanmaktadır. Gökyüzünde görülen yabancı cisimler, uzaylılarla temas hikayeleri insanların zihnini daima kurcaladı ve bundan sonra da kurcalamaya devam edecek. 51. Bölge de şehirlerden uzak, izole bir bölgede ve ağır güvenlik altında tutulması nedeni ile uzaylılarla ilgili iddiaların en yoğun hedefi olan yerlerden.

 

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı