Adım Falı

Adım Falı

adım

PEDOMANCY

Çok eski bir gelenek olup Çin kültüründen ortaya çıkmış ve yayılmıştır. Ayak izleri üzerinden yola çıkarak ilahi mesajların alınıp kehanette bulunma işlemidir.

İnsanın bir balçıktan yaratıldığı göz önüne alınarak büyücüler bunları kullanmış ve faydalanmıştır.

Ayak tabanındaki izlerin yorumlanması ile kehanet elde etme işlemidir.

Ayak tabanındaki izlerin kişinin ruhunun sembolüdür ve kişinin karakteri ile geleceği hakkında yorum yapılmasını sağlamaktadır.  Çizgiler, şekil ve boyut dikkat edilen unsurlardandır.

Eğer çizgiler belirsiz veya parçalı ise bir problem işaret edilmiş olur. Eğer büyük parmağa doğru birden fazla çizgi varsa o kişi zengin olacak demektir. Eğer tek çizgi varsa o kişi zor ve sıkı bir hayat yaşayacak demektir. Eğer derin çizgiler varsa bu felaketleri haber ederken belirginliği az çizgiler ise tutkulu bir hayatı işaret eder.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı