Akrofonoloji

Başlangıçta Maya ve Ari uygarlıklarında isimler sembollerle ifade edilmişlerdir. Akrofonoloji, astroloji’nin başka bir dalı gibidir.

Harfler her zaman için bir titreşim yaratırlar. Her harfi söylediğimizde bu titreşimi 2 yönlü hissederiz.
1. si kulakla duyarak ;kulakla duyduğumuz bu ses kulak içindeki zarı ve orta kulaktaki ve iç kulaktaki titreşimler sinirlerin vasıtasıyle duymamızı sağlar.
2. si bedenimizde oluşturduğu hareketti. Bu da harfler söylendiğinde bedenimiz üzerinde kulakla senkronize olarak titreşimlerin absorbe edilmesiyle hissederiz. Bu hissetmek olumlu veya olumsuz etkileri bizde bırakmasına sebebiyet vermektedir. Her harfin titreşimine baktığımızda olumlu ve olumsuz harflerin çeşitlerini görmekteyiz. O lumsu olan hafler e – h – ö- r – t – ü – y dir . Bunların yanına çok olumlu harfler geldiğinde nötür olur. Bize çok fazla zarar vermez.
Zarar vermesi negatif harflerin oluşturduğu isimler bizde aşk,iş,sağlık,para konusunda etkiler.. Dolayısıyla hem karekterimizi değiştirerek farklı noktaya bizi çekip, ciddi şekilde olması gereken bir çok şeye mani olur. İşte bu yüzden isimler karekterimizi etkiliyerek bizi farklı bir noktaya götürür.
Daha detaylı bilgiyi kısa bir süre içinde yine bu kısımdan edinebilirsiniz.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı