Alın Falı-Kader Kehaneti

Alın Falı-Kader Kehaneti

kaderr

Eski çağlarda kahinlerin, alın çizgilerindeki şekiller yorumlamaları ile meydana gelmiş fal türüdür. Alın yazısının birçok dinin içeriğinde de bulunması, Alın falına ilgi ve inancı daha fazla arttırmıştır.

 

Günümüz fal kültürüne baktığımızda, başta Asya kültürü olmak üzere birçok toplumda hala devam eden bir fal geleneğidir.

 

Tıp ve bilim dünyasına damga vurmuş Aristotales ve Hipokrat, insanların alın çizgileri sayesinde hastalıkların anlaşılması, kolay tedavisi ve kişilik analizlerinin daha rahat yapılacağını bilimsel bir çok veriye dayanarak açıklamışlardır.

 

Alın falı nasıl yorumlanır?

Alın çizgilerinin kişide derin bir şekilde bulunması, kişinin geçmişini zor bir dönem olarak geçirdiğini ve gelecekte ise bu zor günleri devam edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

 

Alın çizgilerinin kısa olması kişinin hayatının uzun olmayacağını, aynı şekilde alın çizgilerini uzun olması ise, kişinin daha uzun bir hayat süreceğinin göstergesi olarak kabul edilmektedir.

Kadınların alın çizgilerinin ve sola doğru dönük olması, canlı bir aşk hayatlarının olacağının, çizgilerin daha az belirgin olması ise kadınların daha doğurgan olacağının. işareti olarak kabul edilmekteydi.

Konuyla ilgili detaylı bilgiyi Fal arşivi/Alın Falı bölümünde bulabilirsiniz.

Alın falı falcıları ve yorumcularını görmek ve Alın falı baktırmak için tıklayın.

http://falfalci.com/alin-fali/

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı