Alın Falı

Asya kültürünün değişmez özelliklerinden olan kişilerin fiziksel özelliklerinin yorumlanarak o kişilerin gelecekleri hakkında bir takım tahminlerde bulunulması geleneğine dayalı bir yorumlama türüdür.

NASIL YORUMLANIR

Kadınlarda alın genişliği ferah mutlu bir geleceği işaret eder aynı zamanda aşk durumunda da geleceğe dönük umutlu bakmasını sağlayan iç güdüsel yaklaşımları vardır. Erkeklerde alın genişliği ise o kişilerin samimi ve duygusal birey olduklarını işaret eder.

Erkeklerde alın eğer dar ise bu sıkı bir geçmişin varlığını gösterirken gelecekte de zor ama umutlu bir beklenti olduğunu işaret eder. Ama alnı dar ama çizgiler yoğun ise bu zor bir hayatı gösterir. Kadınlarda ise alın darlığı beklenmedik olayların gerçekleştiği bir geçmişi gösterirken hem dar hemde yoğun çizgilere sahipse gelecekte iyi bir iş ve ya istediği gibi bir hayatın göstergesi olur.

Hem kadında hem erkekte ergenlik dönemleri başta olmak üzere zaman zaman siğil gibi bir takım fiziksel olgular alında ortaya çıkarsa bu ileride güzel bir yüze sahip olacağını gösterir. Ayrıca gelecekte ruhsal ve fiziksel olarak istenilen düzeyde olacağını gösterir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı