Anthroposcopy-Kader Kehaneti

Anthroposcopy-Kader Kehaneti

antroposcopy2

Anthroposcopy

Anthroposcopia olarak da bilinir. Bir insanın karakterini, tutkularını, eğilimlerini görüntüsel özelliklerine göre yorumlamak, tahmin etmektir.

Bu kehanet türü insanın kaderinin tanrıdan geldiği ve bunun bedende görünür olduğu inancına dayanır. Doğum lekeleri, boy, kilo, burun şekli, ağız şekli, benler, vücutla ilgili herhangi bir şey Anthroposcopy amacıyla kullanılabilir. En sık yorumlanan yer yüzdür. “Yüzü yuvarlak olanın huyu X olur”, “Saçı az olanın huyu Y olur” benzeri iddialar Anthroposcopy’e örnektir.

Anthroposcopy aynı zamanda insan bedeninin görsel özelliklerinin incelenmesine dayalı bir antropoloji dalıdır.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı