2015 Aşk Falı

images (1)

images

 

 

 

 

 

Hırs ve Tutku

Yeni yılda aşk konusunda ciddi iniş çıkışlar gerçekleşecek. Boğadan sorumlu aşk gezegeni Venüs, bazı yaşamsal sebeplerde de duygusal olanlar kadar önemlidir. Bu özellikle hassas yada romantik olmayabilir ama bize mantıklı kararlar verebilmemiz için hassasiyeti biraz azaltmanız gerektiğini öğütler, Bu sebeple dikkatli davranmalıyız. Hırs ve yoğun tutku bu yıl her burç için yayılmış durumda fakat bunun miktarını ayarlamak tamamen kişilerin kendi ellerinde olacak.

Aşk gezegeni Venüs’ ün gerici hareketi Ocak ayının sonlarına doğru bitecek ve böylece daha zevkli ortaklıklara ilerleyeceksiniz. Fakat, Aralık ayı sonunda Venüs’ ün gerici hareketinin etkisiyle eski partnerinizle 4 Mart’ a kadar ilginiz olabilir. Bu dönem boyunca geçmişten insanların etkisi veya yeni biriyle ikinci kez tanışma şansınız olabilir.

15 Temmuz, ilişkilerinizle ilgili bir başka önemli zaman dilimidir. Bir veya iki hafta kadar sürebilme ihtimali var.

Uzlaşmacı Başak’ta Dolunay, bağımsız Koç’ ta ki Güneş’ e karşı çıkıyor. Bu da kişisel konuları yeniden değerlendirmenizi tetikleyecek. Ay tutulmasıyla birlikte bir koşturmaca ve yoğunluk yaşanabilir.

Önemli Kararlar

Bekarlar ve aşk arayışındakiler için 2015, gelecekteki birlikteliklerde eşitlik ihtiyacının farkına varma vakti olacak.  Bu kişiler, kendi arzularını saklarken veya inkar ederken karşısındakini yatıştıran kişiler olup hayatlarına daha çok denge getirmek amacıyla değişime daha olgunlukla yaklaşırlar.

8 Ekim’ de, Ay Tutulması’ nın başka bir etkisi de Koç’ ta ki ay ile Terazi’ de ki Güneş’ in karşılaşmasıdır. Bu 15 Nisan’ da ki olaya göre daha fazla etkilidir. Çünkü kışkırtıcı Plüto 90 derece uzaklıktayken huzursuz, pervasız ve radikal olan Uranüs, Ay’ a katılmıştır.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı