Astral Beden

Astral Beden

921123_343469169109926_739278234_o

Astral Beden

 

Ruha verilen bir başka isimdir. Fiziksel bedenin başka bir boyuttaki alternatifi, ruhsal görünümüdür. Fiziksel bedenden çıkan enerji olarak da tarif edilir. Parlak, aydınlık bir görünüşü olduğu iddia edilir. Fiziksel bedenin iki katıdır ve daha güçlüdür.

 

Okültistler ve durugörücüler astral bedenin aydınlık ve titreşimli bir doğası olduğunu, bir renk seline ve tarif edilemez bir güzelliğe sahip olduğunu söylerler. Fiziksel beden uykuya daldığı zaman astral beden ondan ayrılarak astral dünyada kendi yaşantısını sürdürür. Bunun bilinçli yapılan haline ise astral seyahat adı verilir. Astral beden materyal bedene eterik bir göbek bağı ile bağlıdır ve yer çekimi, mekan ve zaman gibi sınırlardan etkilenmeden var oluşunu sürdürür.

 

Her materyal varlığın içinde ruhani bir öz olduğu inancı insanlık tarihi kadar eskidir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı