Astral Fal Kehaneti

Astral Fal Kehaneti

astral-projection-erik-jansson

Astral

Astronomi ve astrolojide yıldızlarla ilgili, yıldıza benzer anlamında kullanılan ifade.

Okültizmde ise, fiziksel insan vücudu ile birlikte var olan, çok duyarlı, spektral bir yaşam formu. İnsanın bilinen dünyadaki fiziksel varlığının başka bir boyuttaki alternatifi.

Terim Latince’de yıldız anlamına gelen “star” sözcüğünden türemiştir. Cennete gönderme olarak sözcük gökyüzü ya da yıldızlar dünyası anlamında da kullanılır.

Okült ve astrolojik terminolojide astral dünya materyal dünya ile komşudur. Uyku sırasında ve ölüm sonrasında kişinin ruhunun astral dünyaya geçtiğine inanılır.

Astral dünya sıradan gözler için görülebilir değildir ancak daha yüksek bilinçteki insanlar için görülebilir ve ulaşılabilirdir.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı