At

atAt insanları aktif ve enerjiktir. Cazibelidir ve nasıl giyineceğini bilir. Kalabalıkta olmayı severler. Bu yüzden konserlerde, tiyatrolarda, buluşmalarda, sporda ve partilerde gözükürler.

Kıvrak zekalıdırlar. Ve bir konuda karar vermeden önce sizin yanınızda bulunması çok doğrudur. Genel olarak yeteneklidirler. Fakat gerçekte akıllı ve kurnaz olduklarının farkındadırlar. Bu yüzdendir ki  atların çoğuna güvenilmez. Çinliler, atların yarış yada seyahat için doğduklarını bilirler. Her zaman evi genç yaşta terkederler.

At grubun iyiliği için hareket eder. Bu yüzden karşısındakini baskı altında bırakır ve küçümser, suçlu hissettirir. Sınırsız enerjileri ve hırsları vardır. Zor zamanlar geçirebilirler. Sıcak kanlıdırlar. Biraz egoist ve bazen bencildirler. Kendilerinin dışında nadiren problemlerle ilgilenirler.

Çalışkandır, iyi bir finansçıdır ve parayı kullanmayı bilir. Fakat birdenbire bazı şeyler üzerine ilgisini yitirebilir. İlişkilerinde zayıftır. aşk için herşeylerini vereceklerdir.

At olarak doğmak karakterde bir çok çelişkiyi beraberinde getirir. Atlar gururlu fakat tatlı bir doğalara sahiptir, kibirli fakat aşka karşı garip bir mütevazi yaklaşımları vardır, kıskanç fakat hoşgörülüdürler. Aşka ihtiyaç duyarlar ve samimiyeti isterler. Fakat gerçekte bireyseldirler. İstediklerini elde etmek için çaba sarfederler. Sadece kendilerini dinlerler.

2014 At Burcu 

Genel Bakış

Bu yıl, olumsuz 6 aya bakmaktasınız. Bunların beşi iyi biri ise nötr olarak hayatınızı etkileyecek. Bu yıl sizin olmasına rağmen bu nasıl olabilir değil mi? Aslında tüm yıl boyunca şansınız yüzdesi fazla ve en iyileri gizlenmiş sizi beklemekte. Öncelikle bu bir ağaç yılı oldu ki ağaç atın en şanslı elementidir. Ancak, iyi olan şeye dikkat edin: Macera peşinde koşarken biraz pervasız olabilirsiniz.  Dayanma gücünüzü koruduğunuza emin olun, eğer yıl içerisinde eğilimlerinizi kontrol edebilirseniz iyi olacaksınız.

Kariyer

Masanızı toparlamayın ve kendi haklı nedenlerinizle işinizi bırakın. Sonuçlarını düşünün. Evet konu işe gelince değişimin size heves getirmesi olasıdır, fakat kesinlikle yeni başlangıçlar için veya büyük riskler almanın doğru zamanı değildir. Gerçekten istediklerinize nasıl ulaşabileceğinizi öğrenin, daha sonra bir plan oluşturun ve adımları izleyip istediğinize kavuşun. Bu “At’ ın gücünün” gerçek kaynağıdır. Bu nedenle önünüze kayalık, engebeli , tozlu yollar çıksa bile takip ettiğiniz yönde kalıp devam etmek için yeteneğinizi geliştirin. Kesinlikle tutkunuzu takip ederken, aklınızda bir yola ve bir plana ihtiyacınız var.  Hedeflediğiniz yolda önünüze çıkabilecek sorunlara karşı farklı başka kaynaklarınızın araştırmasını yaptığınızdan emin olun. Yedek bir plan en iyi planın bir parçasıdır.

İlişkiler

Aşk hayatınızda bu yıl sabit kalmanız iyi bir fikir. Bir gün, çılgınca aşık olduğunuzu hissedecek ve gemiye atlayıp açılmaya hazır olduğunuzu bileceksiniz. Bundan emin olana kadar herhangi bir şey yapmayın. Dikkatiniz romantik bir yöne kaymış olabilir., bu yüzden bir mumun yanması için bir eşine ihtiyacı olduğunun farkında olun. Bekar mısınız? O zaman Cumaartesi akşamları evde oturmayacak olmanız iyi bir haber. Enerjiniz, güzel hisleriniz pek çok ilgili taliplerinizi çekecek, bu yüzden bunun üzerine gidin.  Ama bazı buluşmalar tarihin en büyük aşklarına dönüşmediyse, üzülmeyin. Bu yıl daha çok kendi ihtiyaçlarınızı keşfetmenize yönelik olacak ve kendinize daha fazla güveneceksiniz. İlişkilerde ki etkileşimler hakkında kendinizin farkında veya anlayışlı olacaksınız. Dayanın. Ve zaman içerisinde gidişatınızın keyfini çıkarın.

Sağlık

Dünya kupalarında oynayacak kadar yada uluslar arası yoga merkezlerini yönetecek kadar enerjiniz var, fakat bu yıl şapkanızı bir süreliğine indirmek için iyi biri zaman. Eğer biraz yavaşlamazsanız, kendinizi düzensizliğe, dağınıklığa doğru itiyorsunuz. Eğer tüm protokolleri izlerseniz yedek enerjiye ihtiyacınız olacak. Sebze yiyin, vitaminlerinizi alın ve daha sık uyuyun. Eğer böyle devam ederseniz soğukalgınlığı, grip veya solunum problemleri gibi hastalıklarla karşılaşabilirsiniz (Sağlığınızı korumak için ellerinizi sık sık yıkamayı da unutmayın.).  Rahatsızlıklarınız yada kronik ağrılarınız olduğunda yardım istemeyi öğrenin.

Para

Bir milyon dolarlık fikir, sadece bir fikirdir. Nakite dönüşmeden önce, yapılacakların serisini oluşturma düşüncesidir ve size sonuca götürür. Bu nedenle cesaretiniz kırılmasın. Doğaya bir rehber gibi bakın. Her zaman bir oluşma süreci vardır. Bu nedenle tohumlar sulanır. Bitkiler, beslenir, büyütülür. Zenginliğinizi arttıracak günlük eylemlerde bulunmak, sezgilerinize güvenmenizi sağlar. Büyük yatırımlar ve eşyalar satın almak  daha fazla sorunlar doğurabilir. Fakat genede birkaç proje hayali kurmak güzeldir, nakit akışını arttırabilir. Eğer tassaruf yapmada veya planlama bölümlerinde iyi değilseniz, konu hakkında bilgili birine danışabilir veya  harcamalarınızı sınırlamak için bazı uygulamaları kullanabilirsiniz.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı