Ay Kısmeti

Ay Kısmeti

ay-falı-bak

Çok eski zamanlarda kadınlar arasında oldukça yaygın bir fal çeşididir. Özellikle gelecekteki kısmetleri belirlemek, onlar hakkında birer tahminde bulunmak amacıyla kullanılırdı. Bu falı uygulayarak geleceğe dair herhangi bir ipucu yakalayabilen genç kadınların gizli işlere bulaşmadıklarına ve temiz olduklarına inanılırdı.

Ayrıca, bu fala genellikle kısmeti çıkmamış,henüz bekleyen ve  evlenememiş kadınlar için de bakılırdı.

Bekar kadın, yanına çok güvendiği birisini alarak, Ay’ ın 3- 5 gün olduğu gece, dışarıda sessiz ve gizli bir yere doğru çıkar. Yanında onunla giden arkadaşı da  elindeki cep aynasını Ay’ a doğru tutup, Ay’ ın görüntüsünün aynaya yansımasını sağlar. Bu sırada falına bakılan kişi, sürekli olarak Ay’ ın aynadaki görüntüsüne bakar. Arkadaşı ise bu sırada sessizce bildiği duaları okur.

Bir süre sonra kısmet çıkacaksa yani gelecekte herhangi bir evlilik söz konusu ise, aynadaki Ay’ ın yanından erkek yüzüne benzeyen bir gölgenin geçtiği görülür. Bu, o kızın kısmetinin çıkacağına işarettir.

Eğer o kadın hiç evlenmeyecekse hiç birşey görülmez veya insan yüzüne benzemeyen şekiller görülür.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı