Ay Yansıması falı nedir? Ay yansıması falına nasıl bakılır?

Ay Yansıması falı nedir? Ay yansıması falına nasıl bakılır?

ay-falı-bak

Geçmiş çağlardan beri gerek mitoloji, gerekse kehanet gösterme unsuru olarak önemli bir yere sahip olan ay, tüm uygarlıklar tarafından fal bakma amacıyla kullanılmıştır.

 

Geleceği tahmin etmede, ayda oluşan şekiller falcı ve kahinler tarafından oldukça önemli birer işaret olarak görülmektedir. Ay yansıması falının ortaya çıkıp gelişmesinde Araplar, Babiller ve Yunanlar önemli etki ve katkıya sahiptirler.
Ay yansıması Falı Nasıl Yorumlanır?

Ayın tam doğmakta olduğu sırada bir bebek dünyaya gelirse, kehanete göre o bebeğin ileride çok mutlu ve çok zengin olacağı ön görülürdü. Aynı şekilde çocuğun ay batarken doğması da, çocuğu mutsuz bir hayatın beklediği anlamı verilmekteydi.

Yeni doğan çocuk ayın olmadığı bir akşamda doğarsa, bu çocuğun genç yaşta öleceği anlamı verilirdi. Şayet çocuk dolunay olan bir akşamda doğarsa çocuk hem karakter olarak hem de fiziksel olarak çok güçlü bir yapıya sahip olacak demektir.

 

Yukarıdakilerin yanı sıra ayın aldığı şekiller hava durumu hakkında bilgi edinmek için kullanılmaktadır.
Ayın etrafının kızıl olması havanın rüzgarlı olacağını, maviye yakın tonları barındırması da yağmur yağma ihtimaline yakın bir havanın bulunduğa işarettir.

Bazı uygarlıklarda ise açık alanda ay altında doğan çocukların, gelecekte oldukça şanssız olacaklarına inanılır.

Ay Yansıması Falı ile ilgili daha farklı yorumlara ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

http://falfalci.com/ay-yansimasi-fali/

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı