Ayak falı nedir? Ayak Falına nasıl bakılır?

Ayak falı nedir? Ayak Falına nasıl bakılır?

AYAAAAAAAAAAAAAAK

İnsan bedeninde bulunan birçok çizgi insanın karakterini ve ruh yapısını tahmin etmede bilim alanında gerekse fal bakma alanında her zaman kullanılmış ve hala da kullanılmaya devam etmektedir. Bunların en basit örneğinden birisi el  falıdır. Türk toplumu dahil neredeyse bütün uygarlıklarda el ve ayaklarda bulunan çizgiler, insanın karakterini tanımlamada kullanılmaktadır.

 

El ve ayaktaki çizgilerin uzunluğu, şekli, parmakların uzunluğu, ayak ve eldeki eğimler gibi birçok etken ayak falına bakmada önemli işaretlerdir.

 
Ayakların çeşitli bölgeleri ve şekillerine göre yorumlar:
– Normal ayak topuğuna sahip olan insanlar istediğini bilen, güvenilir, düşünce kapasitesi oldukça geniş ve herkesle iyi anlaşan tiplerdir.

 

– Sert bir yapıya sahip olan kuru topuklu kişiler işlerinde planlı, çıkarcı ve bencil bir kişiliğe sahiptir.

 

– Geniş topuklu kimseler neşeli, eğlenmeyi seven ve cana yakın kimselerdir.

 

– Çıkık topuklara sahip olanlar ise güzelliğe önem veren, kıskanç, bencil ve değerli şeylere bir an önce sahip olmak isteyen kişilikleri vardır.

 

– Yuvarlak ince topuklu kişiler insanları kırmaktan kaçınan ve onlarla iyi geçinmek isteyen, alıngan ve ancak kindar olan kimselerdir.

 

– Etli topuklu kimseler halisane niyetler besleyen, oldukça neşeli, zevkli ve hayalperest kimselerdir.

 

– Orta tabanlı kişiler çalışkan, düzgün karakterli, kurallara uygun hareket etmeye özen gösteren tiplerdir. Kişilerin haklarına riayet etmede oldukça dikkat ederler.

 

– İnce ayak tabanına sahip olan kişiler hayaller konusunda oldukça renkli, romantizmi seven, tüm canlılara merhametle yaklaşan, yardım etmesini seven eli açık kimselerdir.

 

Ayak falı ile ilgili diğer detayları görmek için, aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://falfalci.com/ayak-fali/

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı