Ayak İzi Falı Nedir? Ayak İzi Falı Nasıl Yorumlanır?

Ayak İzi Falı Nedir? Ayak İzi Falı Nasıl Yorumlanır?

timthumb

Ayak izi falında da yine el falı gibi, kişinin bedeninde doğuştan farklı şekillerde olan birtakım işaretlerden ve izlerden yola çıkarak, kişisel özelliklerini yorumlamakta ayak izinden yararlanılır.

 

Ayak falında falcılar ve kahinler kişinin ayak izinin büyüklüğüne, ayak altındaki çizgilerin şekillerine ve yürüyüş esnasında ayağın açısına bakarak kişinin karakter eğilimini yorumlayabilirler.
Ayak İzi Falı Nasıl Yorumlanır?

Falına bakılacak kişi falcının hazırladığı bir balçık üzerine basar. Bacağının ağırlığını balçığın üzerine verdikten sonra, bir müddet bekler ve ayağını balçıktan çeker. Balçık bir müddet kurumaya bırakıldıktan sonra, falcı balçığa çıkan ayak izine bakarak kişinin falını yorumlamaya başlar.

Ayak izi falında genel yorumlar şu şekildedir;

Balçak çıkan iz düz değilde bir tarafa eğik çıkmışsa, o kişinin kendine olan özgüvenini az olduğuna işarettir. Ayak izinin balçıkta düz olarak çıkması ise, o kişinin hareketli bir yaşam sürdüğüne işarettir.

Ayak çizgileri balçığa oldukça net çıkan kişi ise sabırlı ve dirayetli birisidir. Ayak çizgileri balçığa net çıkmayan kişi sabırsız ve bu sabırsızlığı sonucunda da, doğru kararlar alamayan birisidir.

 

Ayak izinin falcıya büyük gözükmesi, kişinin bir olumsuzlukla karşılaşacağının göstergesidir.

Ayak İzi Falı ile ilgili detaylı bilgi için; http://falfalci.com/ayak-izi-fali/

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı