Ayak İzi Falı

Ayak izi falı insanın fiziksel özelliklerinden yola çıkarak kişisel özellikleri konusunda fikir üretilmesine yarar sağlayan bir fal türüdür. Falcılar genelde kişinin bir zemin üzerinde bıraktıkları ayak izlerinin şekli, büyüklüğü, açısı, ayak tabanındaki izler gibi özelliklere dikkat ederk bir takım tahminlerde bulunur.

Nasıl Yorumlanır

Falcı çamurdan oluşturulmuş bir balçık hazırlar. Sonra fal baktırmak isteyen kişi falcının yapacağı bir takım hazırlıklardan sonra ayağını balçığa koyar ve bastırır. Bir müddet ayağını orada tutar ve sonrasında çeker. Falcı balçığın bir süreliğine kuruması amacıyla bekletir ve yorumlamaya sonrasında başlar.

Eğer ayak izi düz değilde bir tarafa doğru yönelmiş ise o kişinin kendine öz güveni olmadığını gösterir.

Eğer ayak izi eğimsiz düz bir şekilde oluşmuşsa bu kişi çok hareketli bir hayat yaşıyor demektir.

Eğer ayak çizgileri net bir şekilde gözüküyorsa bu kişi sabırlı ve dirençli biri demektir.

Eğer ayak çizgileri net değilse bu kişi çok acele karar veren ve genellikle bu sebepten yanlışlıklara düşen bir kişidir.

Eğer balçık içerisinde görülen ayak izi falcı tarafından büyük olarak gözüne gelirse o kişi olumsuz bir olayla karşılaşacak ya üzülecek ya da bir dkişiye kırılacak demektir.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı