Ayak tabanı falı nedir? Ayak tabanı falına nasıl bakılır?

Ayak tabanı falı nedir? Ayak tabanı falına nasıl bakılır?

duztabanlik_ayakkabi_ile_tedavi_edilemiyor_h6138

İnsanların ayak izleriyle bıraktığı işaretler ve ayak altlarındaki çizgiler, eskiden beri özellikle Çinliler tarafından kişinin karakteri hakkında kehanet göstermek amacıyla da kullanılmıştır. Çinlilerin yanı sıra ayak tabanı vasıtasıyla fal bakmak, diğer toplumlar tarafından da fazlasıyla kullanılmıştır.

 

Ayak tabanı falına nasıl bakılır?

Ayak tabanı falıda yine ayak izi falı gibidir. Ayak tabanındaki iz ve işaretleri daha rahat görebilmek için , falcılar özel bir balçık hazırlarlar. Falına bakılacak kişi bu balçığa ayağını basarak, ayak altı izinin çıkmasını sağlar.

Balçığa çıkan ayak altının şekli ve boyutu falda önem taşır. Karakter analizi ve ayakla ilgili tüm fallarda, ayakların diğer organlara göre ruhla ayrı bir bağlantısı olduğu

Balçığa çıkan izde baş parmağa doğru birkaç tane çizgi izi varsa, o kişinin bir gün mutlaka zengin olacağına ve bu zenginliğini çevresi ile paylaşacağını göstermektedir.

 

Aynı şekilde baş parmağa doğru tek bir çizginin olması,  o kimsenin hayatında bir takım zorluklarla karşılaşacağız anlamını taşır.

Bu çizgilerin çok derin olması kişinin gelecekte sorun yaşayacağını, derin olmayan çizgilerde ise heyecan ve tutku dolu bir hayat süreceğine göstergesidir.


 Ayak Tabanı Falı hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

http://falfalci.com/ayak-tabani-fali/

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı