Ayak Tabanı Falı

Eski çağlardan itibaren Çinliler başta olmak üzere insan ayaklarının çıkardığı izler, ayak altındaki çizgiler ve bıraktıkları işaretler geleceği görme adına kullanılan kavramlardan olmaktadır. Bu izlerin  ya da ayak yapısındaki çizgiler ya da şekiller kehanet göstermek adına çeşitli ip uçları vermektedir.

NASIL UYGULANIR

Eski çağlardan itibaren ayak tabanındaki işaretleri görmek adına ayakların falcılar tarafından hazırlanan özel bir çamura ya da balçığa bastırılarak elde edilmesi sağlanır. Bu fal içerisinde sadece falcılar değil ayak konusunda bilimsel çalışmalar yapan günümüz bilim adamları da olabilir. Geçmişten bugüne ayak şeklinin ve çıkardığı izlerin kişilik analizi yapma da faydalı olunabileceğine inanılmaktadır. Boyutu şekli burada önemlidir. Ayağın ruhun bir sembolü olduğu düşünülür.

Eğer ayak altında başparmağa doğru birden fazla çizgi varsa o kişi çok zengin olacak ve etrafındakilerle bu zenginliği paylaşacak anlamı çıkmaktadır. Eğer tek çizgi varsa  o kişinin hayatı zor ve yoksulluk içinde geçecektir. Yine baş parmağa doğru derin çizgiler varsa sorunlu bir gelecek, derin olmayan çizgi ya da çizgiler varsa tutkulu ve heyecanlı bir hayatı olacaktır.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı