Ayakizi Falı

Ayakizi Falı

carbon-footprint

Özellikle eski Çin kültürünün bir parçası olarak kabul edilen ayak izi falı içerisinde ayakların bıraktığı izler ya da çıplak ayaktaki çizgilerin dikkate alınarak yorumlanması söz konusudur.

Nasıl Uygulanır

Medyumlar veya falcılar, öncelikle ayak izlerinin görülebilmesi için üzerine dua edilmiş balçık ya da içine yine okunmuş materyallerin konduğu bir balçığın olması gerekir. Öncelikle bu fal içerisinde kabul edilen husus, ayak izlerinin ruhun bir sembolü olduğunu dolayısıyla bu izlerin kişilerin karakterini ve geleceğini gösteren olgular olduğudur.

Eğer ayak çizgileri çok belli olmuyor veya kesik kesik gözüküyorsa bu durum çevrede olağanüstü bir sorunun habercisi demektir.  Eğer baş parmağa doğru birden fazla çizgi varsa bu duruma göre o kişi çok zengin olacaktır demektir.

ayakiziEğer sadece bir çizgi gidiyorsa bu duruma gör de o kişini hayatı zorluklarla geçecek demektir. Ser ve belirgin çizgiler ise  o kişinin hayatının yorgunluğun yanı sıra bıkkınlıkla geçeceğini göstermektedir. Eğer fazla belirgin olmayan sert olmayan çizgiler var ise bu durumun tutkulu ve heyecanlı bir hayatı sembolize eder.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı