Ayin Falı Kehaneti

Ayin Falı Kehaneti

30u7rl0

SABBAT/SABBATH

Büyücülerin haftalık olarak gece yarıları yapmış olduğu geleneksel bir ayindir. Burada seks partileri, satanist ayinler ve yamyamlık faaliyetlerinin harmanlaşmış halidir.

İnanca göre de Lucifier siyah keçi olarak ortaya çıkmış ve şeytani fikirleri yönetme görevi üstlenmişlerdir.

Büyücülere göre Sabbat işkence ayinleri ile başlar. Sonrasında bir ateş yakılır, meşalaeler ya da kandiller tutuşturulur. Bu ay,ine katılanlar üstatlarının çeşitli muamelelerine karşı boyun eğer ve Lucifier o sırada siyak keçi ortaya çıkar. Buradaki amaç şeytanın anüsünü öpmektir.

Yapılan seks partisi ise büyücüler ile ifritler arasındadır. Burada yaşanan ilişki sonucunda amaç zevk almak değildir. Yemeklerin ve şarabın kötü kokusu ve tadı simgelenirken  yaşanan seks ise acılı ve soğuk olur. Ve burada fanteziler zihinde detaylı bir şekilde canlandırılır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı