Ayna Falı

Ayna geçmişe ve geleceğe, açılan bir kapıdır. Ayna aynı zamanda boyutlar ve mekanlar arasında bir penceredir. Dolayısıyla başka boyutlarda başka varlıklar yaşamaktadır. Bu boyutlara bilinçsizce yapılacak ani misafirlikler, bilgisiz kişiyi davetsiz misafir durumuna düşürür. Geçmişi ve geleceği hisler aracılığıyla görebilmektir. İlk yapılacak iş kaliteli bir ayna edinmektir.

Ayna kristalden olursa çok daha verimli görüntüler alabilirsiniz. Ayna falına yeni başlayacaklar için ayna falına bakma saatleri gündüz vakitleridir.İlk başlayanlar öğlen saatlerinde ayna falı pratiklerini yapabilirler.Bir müddet ustalaşmaya başlandıktan sonra bu saatler geri çekilerek sabah 07,08 arasına daha sonraları ise geceye alınacaktır.Ayna pratiklerine başlarken ayın hilal hali gözlenir ve bu halden itibaren ayın on beşine kadar ayna falına bakılabilir ayın küçülmeye başlamasıyla beraber gündüz de olsa ayna falına bakma pratiklerine bakmak tavsiye edilmez.Tabi bu usta ayna falı bakıcıları için geçerli değildir,onlar her zaman ayna falına bakabilirler.

Hemen hemen her fal bakma çeşidinde olduğu gibi fala bakanın rahat elbiseler giymesi sıkı bir bel ,dar bir gömlek gibi rahatsız edici etkilenmeleri ortadan kaldırmış olması gerekir.Ayna falında da seçilecek mekan rahatsız edilmeyeceğiniz havası temiz ısısı ayarlanmış gürültüden uzak olmalıdır. Yine oturulacak koltuk veya sandalye rahat olmalı fakat rehavet verecek uyku getirecek kadar da yumuşak olmamalıdır. Ayna falına bakılırken manyetik alanlardan uzak bulunmalı televizyon gibi cihazlar fişlerinden çekilmeli cep telefonu kapalı tutulmalıdır.
Ayna yuvarlak veya oval olmalı asla köşeli ayna kullanılmamalıdır.Ayna ortalama 15,25 cm.çapından küçük veya daha büyük olmamalıdır.Aynanın bakıcıya olan mesafesi 40 ,50 cm. kadar olmalıdır.Ayna bakıcının göz hizası yüksekliğinde örneğin bilgisayar monitörü seviyesinde olmalı ,bakıcı kendine en rahat bakış açısını sağlayacak şekli deneyerek bulmalı ve aynayı sabitlemelidir.
Artık her şey tamamdır iş ayna falına bakmaya kalmıştır derin bir nefes alınır ve iki dakika kadar aynaya bakarak bir şey düşünmemeye çalışarak fakat kendinizi zorlamadan beklenir.Daha sonra bir parola sözcüğü veya zikir tekrarlanmaya başlanır. Fısıltı halinde muktedir demek en makbuludur. Bakışlarınızı önce ayna yüzeyinde gezdirerek daha sonra orta merkezin birazda yukarısına doğru sabitleyerek on dakika kadar muktedir adını tekrarlamaya devam edin bu pratikleri üşenmeden en az bir hafta yapmalısınız.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı