Ayna Yansıma Falı Nedir? Nasıl Bakılır?

Ayna Yansıma Falı Nedir? Nasıl Bakılır?

25706_buyuk

Mitolojide ve tüm uygarlıklarda kehanet göstermek için ayın önemini bilmeyen yoktur. Ayna yansıması falında da yine aydan faydalanılmaktadır. Ayın tutulan bir aynaya yansımasına ve kahinlerin yada falcıların bu yansımayı yorumlamasına, ayna yansıma falı denir.

 

Mitolojinin inançlarında önemli bir yere sahip olduğu yunanlılar tarafından bulunan ayna yansıma falı, günümüzde hala yunanlılar ve italyanlar tarafından kullanılmaktadır.

 

Ayna Yansıma Falına Nasıl Bakılır?

Ayna yansıması falına çeşitli sebeplerle bakılabilir. Bunlardan birisi de, ne zaman evleneceğini merak eden kişiler tarafından yapılanıdır. Ne zaman evleneceğini merak eden kişi, bir arkadaşı vasıtasıyla aynayı aya doğru tutar. Ve ayın aynadaki görüntüsüne dikkatli bir şekilde bakmaya başlar. Bu bakış ayın aynadaki yansımasının önünden yada çevresinden bulut, kuş, uçak gibi canlı ya da cansız herhangi bir cisim geçene kadar devam eder.

Böyle bir görüntüyü yakalayana kadar beklenen her bir dakika, bir yıl olarak sayılır.

Bunun dışında yansıma falı su yansıması gibi farklı şekillerde kullanılmaktadır.

Ayna Yansıma Falı hakkında farklı bilgiler edinmek için; http://falfalci.com/ayna-yanki-fali/

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı