Baş Dönmesi Falı

Mistik olarak eski çağlarda din adamları bir daire içerisinde bireylerin baş dönmesini yaşatarak ulaşmaya çalıştığı bir takım kehanetler vardır.

Nasıl Yapılır

ay astrolojik olarak gözlemlenebilir bir duruma geldiği zamanda, din adamları bir daire çizer, dualar eder ve uygulama içerisinde olan kişinin bu daire içinde dönmesini ister. Ta ki kişinin başı dönene kadar bu dönme işlemi uygulanır. Kehanetlerde tam da bu noktada ortaya çıkar ve din adamı gördüklerini yorumlamaya başlardı.

Bir diğer yandan sorulara aranan cevaplar kağıtlara yazılarak dairenin etrafına konur, ya da harfler dairenin etrafına yerleştirilir. Aynı şekilde din adamı duasını eder ve kişiyi dairenin içerisinde dönmeye yönlendirir. Kişi baş dönmesinden sendelemeye başladığında istemsiz olarak yönlendiği harfler ya da cevaplar bir araya getirilir. Ulaşılan cevap ilahi ya da kutsal olarak kabul edilir. Bu uygulamada bazen harfler yerine mistik, astrolojik veya dini terimler, sembollerde kullanılabilirdi.

Bir diğer yöntemde daire içerisinde çok hızlı bir şekilde dönen veya dans edenen kişini ağzından çıkan istemsiz sözlerin bir araya getirilmesi de mistik bir mesaj olarak algılanırdı.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı