Bebek Emeklemesi

Bebeklerin emekleme şekilleri emeklerken aldıkları tavırlar dünyevi olarak hoşnutluk duygusunu verir. Bunun yanı sıra falcılar bebeklerin daha emeklerken aldıkları şekillerin ya da emekleme yöntemlerinin o bebeklerin geleceklerinde nasıl bir kişiliğe ait olacağına dair ip uçları taşıdıklarını söylerler ve ona göre de yorumlarını yaparlar.

Nasıl Yorumlanır

Bebek emeklerken eğer yüzü gülyor ve zorlanmadan yapıyorsa onun geleceği maceralı ve mutlu olacaktır.

Eğer emeklerken zorlanıyor ve ağlıyor ise o kişi çok sıkılgan ve utangaç olacaktır anlamına gelmektedir.

Eğer bebekler emeklerken ellerinden ayaklarından daha fazla güç alıyorsa o gelecekte her işte ön planda olmayı seçeçcek girişimci biri olacak demektir.

Eğer ayaklarından destek alıp emeklemeye ağırlık verirse gelecekte zor şartlarda çalışmayı tercih edip beden gücünü tercih edecektir.

Emeklerken zeminin düz ya da pürüzlü olmasına bakmıyorsa umursamaz ve gamsız olacak demektir.

Emeklerken ellerini yere sert bir şekilde vuruyorsa o gelecekte haksızlığa karşı mücadele eden bir kişilik taşıyacak anlamına gelmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı