Bıçak Falı

Birden on beşe kadar rakamlar yuvarlak bir masanın kenarına daire oluşturacak biçimde yazılır. Bu falda her rakam bir yoruma karşılık gelir. Bu açıdan rakam falı ile benzerlik gösterse de karşılık geldiği rakamlar sınırlı olduğu için ve anlamlar birbirinden farklı olduğu için kendine özgü bir fal yöntemidir.

Nasıl Bakılır

Yuvarlak bir masanın etrafın birden on beşe kadar rakamlar yazılıp daire oluşturulduktan sonra ister büyük istenirse de küçük boyutta bir bıçak alınarak dairenin ortasına konur. Bıçağın daha önce hiç kullanılmamış olması gerekir. Küçük bıçak tercih edilir. Fala başlamadan önce niyet edilir. Ya soru sorulur ya da bir dilek tutulur. Sonuçlar da dilek tutulmasına ya da soru sorulmuş olmasına göre farklılık gösterir.

Rakamlar ve Yorumları

Eğer dilek tutulmuşsa tek sayılar olumsuz çift sayılar olumlu anlam taşır. Eğer soru sorulmuşsa;

1,3,5 ve 7; yakın bir zamanda küçük çaplı da olsa bir sıkıntıyla (özellikle ekonomik) karşı karşıya kalınacağı anlamına gelir.

2, 4,6,8; Bir birliktelik, düğün veya bir doğumun habercisidir. Aynı zamanda küskünlerin bir araya geleceğini de simgeler.

11,13,15; Kıskançlık, hırsızlık, yalan ve iftira anlamı taşır. Bu durumda çok dikkatli olunması tavsiye edilir.

10,12,14; İş ve aile ilişkilerinde büyük bir ilerleme olacağı anlamına gelir. Risk almaktan ve girişimlerde bulunmaktan kaçınılmaması tavsiye edilir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı