Bilimsel Seans Kehaneti

Bilimsel Seans Kehaneti

bşill

SEANCE

Olağan üstü olaylar ve Fizik konuları için insanların araştırma yapmak maksadıyla bir araya gelmesidir. Eskiden yuvarlak masa etrafında otururlardı. Çünkü ellerini masaya koymaları yuvarlak halinde fiziksel bir enerjiyi de yaratacak ve paranormal manifestoların ortaya çıkması sağlanacak inancı vardı.

Genellikle karanlıkta yapılan bu toplantılarda Medyum da olur ve medyum trans yöntemi sayesinde ruh arkadaşı veya ruh yardımcısı ile iletişime geçerdi. Ruh da medyum sayesinde oradaki insanlarla iletişime geçebilirdi. Direk ya da dolaylı bir şekilde medyumun tonları sayesiyle oradakilere iletişime geçerdi. Genellikle de fiziksel manifestolar ile baskın bir hale gelmiştir. Zamanla bu sistem sahtekarlık olarak görüldü ve Seance terimi ortadan kalktı. Günümüz medyumları bunu oturum olarak isimlendirmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı