Böbrek Falı Kehaneti

Böbrek Falı Kehaneti

3

NEPHROMANCY

Kurban edilen insan hayvan veya başka türlü canlıların böbrekleri değerlendirilerek gelecek ve geçmiş hakkında kehanetlerde bulunulmasını sağlayan bir fal yöntemidir.

Dış görünüşünden ilahi veya doğaüstü mesajlarını alınabileceğine inanılmaktadır.

Böbreklerden sağ tarafta olanı kendisini sol tarafta olanı ise düşmanını ifade ederken antik dönemlerde genellikle bu yöntem kral general ya da savaşçıların servetleri adına izlenen bir yöntemdir.

Genellikle oğlaklar üst tabaka için kurban edilir ve bu yönteme dahil edilir. Eper sağ böbrek siyaha çalıyor ise Kralın oğlu ölecek demektir. Eğer sol böbrek siyaha yakın ise düşmanının oğlu ölecek demektir.

Babiller ve Etruskanlar Mezopotemya’da bir çok diğer ulus gibi aynı veya farklı zamanlarda bu yöntemi uygulamışlardır. Asurlular böbreği gücün koltuğu olarak nitelemişlerdir. Aborjinler arasında öldürülen bir varlığın böbreğinin yenmesinin onun gücünün elde edileceği anlamına geliyordu.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı