Böbrek Falı

Böbrek Falı

kidneys-3-d-printing

Böbrek ile beraber tasvir edilen buradaki fal türü, geçmişi , yaşanılan anı ve geleceği tahmin etmede kullanılacak yollardan biridir. Adanmış ya da kurban edilmiş bir hayvanın veya bir başka canlının böbrekleri ile yapılır.losungen-telling-fortunes-300x225

Bu böbreklerin değerlendirilmesi söz konusudur. Böbrekleri inceleyenler tarafından kutsal kehanetler, tahminler yapılır. Dış görünüşlerinden yola çıkarak bunu yapmak mümkündür. Geleceğe dönük tasvirler ve kehanetler el falı gibi bir çok falda olduğu gibi yüzeyde yatan derinlikleri görmek üzerine kuruludur.

Geçmişte tarihi karakterler tarafından önemli kararların alınmasını da sağlayan  bu fal içerisinde sağ ve sol böbreklerin ayrı anlam içerikleri vardır. sağ böbrek kişinin içini ve kendisi hakkında olanları/ olacakları nitelerken sol böbrek kişinin kendisi için olumsuz anlamlar taşıyan bir varlık hakkında ön görü elde edilmesini sağlamaktadır.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı