Buğday Tanesi Falı

Bir avuç buğday tanesi ile geleceği görmek mümkün müdür? Bu sorunun cevabını falcılar uyguladıkları farklı yöntemlerle vermektedir. Ve insanoğlunun geleceğine dair yaşayacak ve karşılaşacak olayları elde ettikleri kehanetlerle gün yüzüne çıkarmaktalar. Eski Mısır ve Asur dönemlerinde sıklıkla rastlanan ve genellikle büyücülerin ilgilendiği bir fal türüdür.

Nasıl Uygulanır

Herkesin uygulayamayacağı sadece medyumluk yeteneği olan, mistik güçlerle ilişkisi kuvvetli olan bireyler tarafından yorumlanır. 41 adet buğday tanesi falcının ellerinde rastgele karıştırılır. Sonrasında düz bir zeminin üstüne rastgele atılır ve dağıtılır. Daha sonra meşale ya da benzeri bir aletle ateş buğday tanelerinin üstüne tutulur ve mistik atmosfer hazırlanırken dualar okunur. En nihayetinde falcı ya da medyum buğday tanelerine yoğunlaşarak mesajı görmeye başlar. Kimin geleceği hakkında bilgi almak istiyorsa buğday tanelerinin etrafına daire biçiminde o kişinin ismini yazar. Ve gördüklerini anlatamaya başlar.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı