Bulut Falı

Bulutlara bakma çok eski çağlardan kalma bir yöntemdir. Eski Yunan’da Delfi’deki kahinler türlü şeylerden anlamlar çıkarır ve geleceği haber verirlerdi. Bu yöntemlerden biri de bulutlara bakmaktı.

Eski kahinler, gökyüzünde gördükleri Güneş’i, Ay’ı, Yıldızları “Tanrı” olarak kabul ederlerdi. Bulutlar da kutsaldı.

Bulutların biçimleri, renkleri, parlaklık ve koyulukları türlü şekillerde yorumlanırdı. Günümüzde de bulutlara bakılarak havanın durumu söylenebilmektedir. Ama, bu yöntem biraz farklıdır.

Bulutlara bakarak tam bir sonuç çıkarabilecek kimsede geleceği sezme gücü olmalıdır. Böyle biri ateşe de, buluta da, suya da baksa, çeşitli şeyleri kolaylıkla görebilir. Ancak, bulutlardan anlam çıkarmak için mutlaka olağanüstü bir medyum olmak gerekmez.

Bir niyet tutup bulutlara bakar ve onların şekillerini incelersiniz. Gözleriniz biraz alıştığı zaman, bulutların insanlara, eşyalara, çeşitli şeylere benzediğini fark eder ve kendinize göre sonuçlar çıkarırsınız.

Ancak, bunu yapabilmek için de bulutları hiç olmazsa bir ay kadar devamlı olarak incelemek şarttır. Yani her gün yarım saat kadar bulutlara bakmalı ve onları şekillendirmeye alışmalısınız. Biraz medyumluk gücünüz varsa işiniz kolaylaşacaktır.

Başka basit bir yöntem de şudur:

Bir niyet tutar ve gökyüzüne bakarsınız. Eğer bulutların arasında birden ışık belirirse, bu, istediğinizin olacağını gösterir. Ya da bütün olan bulut birden parçalanır veya ortadan ayrılır ve arkadan mavilik yahut ışık görünürse, arzunuz yerine gelecektir.

Ama bulutlarda bölünme olmaz veya bulutlar daha da kararırsa, o zaman istediğiniz şey o dönem içinde imkansız sayılır.

Bir niyet tuttuğunuzda, bulutlar birden dağılıp adeta tüy tüy olursa, istediğinizin hemen olacağına da inanabilirsiniz.

Düz, yani çizgimsi gözüken bulutlar, isteğin hemen yerine geleceğine işarettir.

Yuvarlak ve kenarları şekilli bulutlar, isteğin bir süre sonra olabileceğine işarettir.

Bulutun renginin birden koyulaşması kötü, birden açılıvermesiyse iyi sayılır.

 

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı