Burçların Gözlerdeki Yansıması

Burçların Gözlerdeki Yansıması

c10db09763b396a48d5534298d412124

Burçlar gözleri nasıl etkiler

Herkes burcunun etkisini bir şekilde hisseder. Bu davranışlarıyla, insanlarla ilişkileriyle ve hayata bakış açısıyla ortaya çıkar. Bazıları bir maskenin altında kendi kişiliğini gizleyebilir. Ancak gözler yalan söylemez.

gözler

Koç

Kararlı ve zeki gözleri vardır. Somuttur. Düşünceleri bir iz gibi görür. Her zaman rakiplerinin söylediklerini gözler ve cevap vermek için hazırda bekler. Hileli yada aldatmacalı hareketlerde bulunacakları zaman suçlu bakarlar. Eğer zafer elde etmişler ise görkemli, kendini beğenmiş şekilde gözükürler.

Boğa

Bir kalabalığın içinde görünümüyle kolayca fark edilir. Boğa kadınınını gözleri derindir ve kaşlarının altlından bakar gibi görünürler. Derinlerde ne düşündüklerini tahmin edemeyebilirsiniz. Ayrıca alınlarının geniş olması gözlerinin tehditkar ve baygın görünmesini sağlar. Erkeklerin ise genellikle gür kaşları vardır.

İkizler

İkizlerin ne düşündüğünü bir şekilde farkedebilirsiniz. Göz bebekleri sabit disk gibi baz bilgileri hesaplar ve hatırlar. Hızlıca düşünür ve her zaman kelimelerinizi takip eder. Ve şundan emin olabilirsiniz ki onlar sadece yaptıklarının doğruluğundan emindir.

Yengeç

Yengeçler, İkizler gibi gözlerinin yardımıyla düşünürler. Düşüncelerini gizlemek için çok uğraşırlar ancak bu işe yaramaz. Gözleri, oldukça seksidir. Örneğin; Pamela Anderson, tüm evrendeki en güzel kadınlardan biri olarak kabul edilir.

Aslan

Yırtıcı gözleri vardır. Gözleriyle karşısındakini paramparça yapmaya hazır olduğunu gösterir. Gözleri, soğuk ve acımasızdır. Fakat bu kişi gerçekte nadiren acımasızdır ve sevdiği kimselerle mırıldamayı sever.

Başak

Kabaca gelebilir ancak Başaklar, manyakların gözlerine sahiptir. Bu görünüm zamanla kazanılır. Hatta size direk olarak bakmadan sizi tarayan, farklı gözlere sahip biri görürseniz bilin ki bu kesinlikle Başak’ tır. Bazen gözleri güçlerinden dolayı çok tutkulu bakabilir ve bu sizi ürpertebilir.

Terazi

Gözleri eylemlere hazır olduklarını ifade eder. Görünümleri basit ve somuttur. Gözleri yuvarlak ve büyüktür. Kadınlar derin siyah rimel yardımıyla bunu belirgin hale getirmeyi severler. Erkeklerin gözleri sürekli tereddüt içinde gibi görünür.

Akrep

Kendilerini rahatsız edenlere karşı gözleriyle nefretini gösterir. Muhattaplarına X-ray gibi görünürler. Sadece Kova, İkizler ve Terazi gücüne karşı koyabilir. Diğerleri bu yanan gözlerden kaçınmalıdır.

Yay

Pratik zekalı değildirler. Verimli çalışmak için isteklidirler fakat gözleri bunu ortaya çıkarmaz. Bu yüzden görünümleri biraz kurnazdır ve planladıkları eylemleri belli etmezler.

Oğlak

Gözleri maneviyata mahrumdur. Ancak paraya tutkuları vardır. Gözlerini parlatan sadece maddi zenginliktir. Niyetlerini açıkça ortaya koyarlar.

Kova

Çok garip gözleri vardır. Şaka yapıp yapmadıklarını anlayamasınız. Bunlar aynı zamanda bir çok zor işi bir arada yapabilirler. Bir saniye içerisinde bir kerede herşeyi düşünebilirler. Gözleri tuhaf ama çekicidir.

Balık

Kocaman gözleri vardır. Gözleri, Dünya’nın en karanlık denizi gibi derin ve dipsizdir. En güzel gözlerden bir tanesidir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı