Çakıl Taşı Falı

Yuvarlak halde bulunan fasulye taneleri ya da çakıl taşları ile yapılan kehanet sağlama aracı olarak kullanılan bir fal türüdür.

Falın Uygulanışı

Fal içerisinde bazen her bir taşa sağlık iş, ekonomik gibi konularda bir takım semboller işaretlenebilir. Burada tarotta nasıl kartların bir anlamı varsa böylece her bir taşın da bir anlamı olacak demektir.

Fal için kullanılan taşlar mümkünse aynı büyüklükte ve pürüzsüz olmalıdır. Bu taşlara harfler ya da semboller yazılır ve güzelce rastgele karıştırılır.  Tabi buraya yazılan semboller  ya da harfler zihinde beliren sorulara cevap niteliğinde olmalıdır. Sağlık, iş gibi konular işlenebilir. Karıştırma işi bittikten sonra seçilen taşa göre falcı yorumunu yapar. 3 taş seçilir ve her birinin yorumu ayrı olup en sonunda bir bütün halinde falcı tarafından değerlendirilir. Örneğin; ilk taşın güzel bir iş bulunacağını, ikinci taşın uzun bir hayatı, üçüncü taşın ise sağlıklı bir yaşamı simgelemesi durumunda ortaya çıkan sonuç, sağlıklı, uzun ve ekonomik olarak rahat bir hayatın varlığı sonucu ortaya çıkar.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı