Canavar Falı

Doğada bulunan vahşi hayvanların hareketlerinin incelenerek gelecekle ilgili kehanet yaratmaya çalışılan bir fal türüdür. Eski çağların pagan kültürünün bir inancı olup, Tanrılar tarafından bir işaretin verilmesi beklenir. Afrikalı Aborjinler arasında yaygın bir kültürüdür bu inanış.

Eski çağların avcılık ve toplayıcılıkla uğraşan nüfusları tarafından başlatılan bu fal yine tarih öncesi dönemde doğada yaşayan veya tarımla uğraşanlar tarafından da uygulanan bir fal türüdür.

NASIL YORUMLANIR

Arılarla karşılaşılması samimi ve içten duyguları harekete geçirirken, kara kurbağalar şansı yılanlar ise olumsuz bir durumu simgeler. Bu hayvanların göç hareketleri, yaşayışları dikkate alınır.

Arıların toplu bir halde bir kişinin etrafında toplanması yakın bir zamanda bir birleşme, evlenme gibi haberleri simgeler. Kara kurbağaların da mistik olarak kötü ruhları kovan bir özelliğinin olduğuna inanılması ona herhangi bir yerde karşılaşılması durumunda o kişinin içindeki kötü ruhu atıp şanslı bir gelecekle hayat sürmesini sağlar. Yılanlar ise özellikle zehirli olanları zaten toplumlar tarafından karşılaşılmaktan korkulan varlıklar olarak her görülmekteydi. Eğer böyle bir yılan ile karşılaşılırsa bir şanssızlığın, belki de  o kişinin etrafında bir ölümün habercisi olur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı