Canavar Kehaneti-Canavar Falı

Canavar Kehaneti-Canavar Falı

wallpaper-monster-creature-huge

Vahşi hayvanlarında fal yorumlama konusu olacağı aklınıza gelirmiydi? Vahşi hayvanların hareketlerine bakılarak medyum falcılar birtakım yorumlarda bulunmaktadır. Aslında bu fal, geçmiş dönemlere ait pagan kültürüne ait bir inanıştır. Fala bakmak istenildigi anda, vahşi hayvanların hareketleri Tanrı tarafından gösterilen bir işaret sayılırdı.

 

Canavar falı eski zamanlarda tarım ve avcılıkla uğraşan kişiler tarafından daha fazla uygulanan bir faldır.

Ancak bu falı, sadece vahşi hayvanlar ile yorumlamak doğru değildir.

 

Canavar falına nasıl bakılır?

Bir kişinin etrafını arıların toplu bir şekilde,  bu kişinin başından yakın bir zamanda evlilik geçeceğine yada buna benzer bir birleşme yaşayacağına işaret olarak sayılmaktadır. Kişinin kara kurbağalara rahatlaması ise, kişinin içindeki kötü ruhu atarak şansının açılacağını işaret etmektedir.

Özellikle zehirli yılanlar ile karşılaşılması ise o kişinin hayatında şanssızlıklar olacağına ve hatta yakınlarından birini kaybedebileceğine işaret sayılmaktaydı.


 

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı