Çar Ivan Besilowitz

Çar Ivan Besilowitz

3

JEAN BASİLOWİTZ

15.YÜZYILDA Moskova’nın büyük dükü ya da prensidir.

1438 yılında doğmuş olup Moskova’nın Büyük Sezar’ı olarak da isimlendirilirdi.

Onun zamanında Rusya prensliklere bölündü ve Çara bağlı kalıp vergi verdiler. Mogul Tartas ile beraber yönetim ellerindeydi. Daha sonra prenslikleri kendi boyunduruğu altına alıp Mogul’dan onları uzaklaştırdı.

Birçok Avrupa ülkesinden, Almanya’dan ve Papa’dan elçiler Moskova’ya onun döneminde geldi. Rusya İmparatorluğunun kurucusu olarak da kabul edilir ve 1505 yılında ölmüştür.

Efsaneye göre ölmeden önce ruhu zorlu bir yolculuğa çıkmıştır. Yolculuğunun ilk aşamasında zindana attığı kişiler için işkence görmüş, ikinci aşamada ağır vergiler koyduğu halkın azabından işkence görmüş ve üçüncüsünde ise ateşler içinde yanmış ve şeytan onu alıp ölmüştür.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı