Çarmıh Kehaneti

Çarmıh Kehaneti

2564879-carmih

STİGMATA

İsa’nın çarmıha gerilişi sırasındaki yaralarından akan kanlar üzerine düşünülen bir manifestodur. Ayaklarından ellerinden ve kalbinin yakınlarından başından ve omuzlarından çivilenmiştir.

Yaralar ve manifesto şekli Hıristiyanlık için önemli bir semboldür. Dini ritüellerde yara bölgeleri işaret edilir.  Dini bütün aşırı insanların vücutlarının üzerinde de stigmata bulunur.

Stigmata devamlı yırtık kanama değildir, ya da tedaviye sunulan bir olgu değildir. Hıristiyanlıkta 320 durum içerisinde bir çok Hıristiyan Stigmataya maruz bırakılmıştır.

Gizli bir objenin ya da imgenin tefekkürü sırasında ya da uzun meditasyon anlarında derin bir dini anlamı vardır. Kanamalar paskalya öncesi Cuma günlerinde olduğu gibi bir çok dini özel günlerde görülebilir bir olgudur.  Bu durum kişinin kendi fiziksel sebepleri ile açıklanabilir ve kendisini inancına adama işlemi olarak görülebilir.

Katolik kilisesi tarafından doğa üstü şartlar oluştuğunda ön plana çıkartılan bir olgudur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı