Çay Tozu Falı

Falcılar doğada yetişen herhangi bir bitkinin ya da canlının evrene ait bir mesaj taşıdığını bu sebeple geleceğe dair bilgilerin elde edilmesinin mümkün olduğunu düşünerek hareket ederler. Çayın kendisinden yaprağından fal girişimleri olduğu gibi çay tozundan da fal bakılabilir ve kehanetlerde bulunulabilir.

Nasıl Uygulanır

Falcılar çay yaprağını alarak ellerinde ufalarlar. Sonrasında okunarak kaynatılan bir kap içerisindeki suyun içerisine  çay tozları atılır. Ama su hala ateşte olmalı ve kaynar vaziyette kullanılmalıdır. Kaynayan suya atılan çay tozlarının fokurdamalar arasında aldığı şekilleri veya oluşturdukları biçimleri falcılar yorumlarlar. Örneğin; eğer tozlar bir daire oluşturuyor ve bu dairenin içi boş oluyorsa bu durum iyiye kehanettir. Kimin adına fal bakılıyorsa o kişinin talihli bir gelecekle karşılaşacağı anlamı çıkmaktadır.

Eğer çay tozları kaynayan su üzerinde birbirinden bağımsız daireler veya gruplar oluşturuyor ise bu ölümün habercisidir.

Eğer tozlar dağınık bir şekilde ise bu durum da evin içerisinde bir sorun oluşacağı anlamı çıkmaktadır.

Eğer tozlar bir arada toplanıyor ve sürekli hareket ediyorsa yakın gelecekte bir seyahat var demektir.

Eğer tozlar bir küme halinde toplanıp bir yerde sabit ise bu durum yakın gelecekte yüklü miktarda paranın geleceğini haber etmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı