Çember Falı

Mistik güçlerle iletişimi güçlü olan ve direk Tanrı ile bağlantı kurabilen medyumlar uygulayabileceği bir fal türüdür. Bu fal içerisinde transa geçmek ve gerekli coşkuyu yakalamak önemlidir. Fakat bu fal türünü antik çağlarda rağbet gören ve çok Tanrılı pagan kültürün yaygın olduğu toplumlarda görüldüğünü belirtmemiz gerekir.

Nasıl Uygulanır

Falcılar ya da medyumlar etrafını çember biçiminde saran kalkanların arkasında transa geçmeye çalışırlar. çember biçiminde sarılan kalkanların yine çember şeklinde olması ve etrafın gözükmemesi gerekir. Medyum yine çemberin içerisinde büyük çember biçimindeki bir kalkanın üstüne oturur ve transa öyle geçer. Kendisinde gerekli coşkuyu yakaladıktan sonra Tanrı ile iletişime geçer ve cevabını merak ettiği bir soruyu sorabilmek için Tanrı’dan izin alır. Eğer başarırsa merak edilen kişiye gelecekle ilgili soru sorulur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı